Замовлення, Консультації - через Telegram, Viber, Кошик, ☎️
Все для ФОТО ВІДЕО зйомки ⭒TovarNaDom ☎️066 797 1447
+380 (66) 797-14-47
+380 (73) 797-14-47
Кошик
Відгуки про компанію TovarNaDom - обладнання для ФОТО | ВІДЕО зйомки студійне, блогерам, домашнім студіям
Надія А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Оксана О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарне спілкування, швидка відправка.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Гарних кадрів!
Оксана
фон прикріпили і хочу сказати що при правильній схемі світла він таки може бути червоним. Дякую.
Коментар продавця
Чудова новина! 🔥 Хай задумки здійснюються 🙂
Сергей д.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!🙂
Анатолий Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо! Вдалих кадрів!
Руслан Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Олексій Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, та замовлення 🤝🙂
Ирина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена роботою цієї компанії! Люди відповідальні! Якщо є якісь зміни у замовленні, консультують, пропонують альтернативну заміну, а не аби що! Швидко відправили товар! Гарно запаковане, охайно складене! Видно, що люди працюють на совість! Дякую!
Коментар продавця
Дуже дякуємо за теплий відгук! 😇 Стараємося. Ми також бажаємо таких же вдячних клієнтів як Ви! Будемо раді знову Вас бачити у нас!❤️
валерий к.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення, та відгук 🤝 🙂
Людмила П.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення, та відгук🙂
Олена Б.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Люди, що з вами не так? Відміну замовлення зробили для вашої зручності, у вечірній час неділі як тільки ви зробили замовлення, щоб у вас був час знайти необхідний для вас товар. І що робите ви? В понеділок, зранку о восьмій, ще не в робочий наш час пишете відгук що з вами не зв'язались? Не здається дивною поведінка?)
Олена
Нащо відміняти, якщо товар є? Клієнт замовляє, коли зручно, продавці теж відповідають коли зручно, в робочий час, а не відміняють замовлення. Вперше така нісенітниця, це з Вами щось не так
Дякуємо за відгук!
Гарне спілкування, швидка відправка.
Дякуємо за відгук! Гарних кадрів!
фон прикріпили і хочу сказати що при правильній схемі світла він таки може бути червоним. Дякую.
Чудова новина! 🔥 Хай задумки здійснюються 🙂
Дякуємо за відгук!🙂
Дякуємо! Вдалих кадрів!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук, та замовлення 🤝🙂
Дуже задоволена роботою цієї компанії!
Люди відповідальні! Якщо є якісь зміни у замовленні, консультують, пропонують альтернативну заміну, а не аби що!
Швидко відправили товар! Гарно запаковане, охайно складене! Видно, що люди працюють на совість! Дякую!
Дуже дякуємо за теплий відгук! 😇 Стараємося. Ми також бажаємо таких же вдячних клієнтів як Ви! Будемо раді знову Вас бачити у нас!❤️
Дякуємо за замовлення, та відгук 🤝 🙂
Дякуємо за замовлення, та відгук🙂
Люди, що з вами не так? Відміну замовлення зробили для вашої зручності, у вечірній час неділі як тільки ви зробили замовлення, щоб у вас був час знайти необхідний для вас товар. І що робите ви? В понеділок, зранку о восьмій, ще не в робочий наш час пишете відгук що з вами не зв'язались? Не здається дивною поведінка?)
Нащо відміняти, якщо товар є? Клієнт замовляє, коли зручно, продавці теж відповідають коли зручно, в робочий час, а не відміняють замовлення. Вперше така нісенітниця, це з Вами щось не так
Товару не було) про що і сповістили.