
2,2 м Студійна стійка Visico LS-8004-1 для студійного обладнання
884 ₴
+380 (66) 797-14-47
- +380 (73) 797-14-47
- В наявності
- Код: 88342591
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Студійна стійка Visico LS-8004-1 для фото, відео освітлення
Якісна студійна стійка Visico LS-8004-1 призначена для роботи зі студійним освітленням.
Максимальна висота цієї стійки становить 215 см, чого досить для проведення всіх традиційних різновидів студійного знімання. Мінімальна висота стійки становить 82 см., водночас розміри в складеному стані 79 см.>
Вага стійки дає змогу надійно утримувати практично всі студійні спалахи, вага яких не перевищує 3 кг.
Конструкція стійки складається з трьох секцій, і зверху обладнана стандартною різзю 1/4".
Ця стійка підходить для встановлення різних студійних спалахів і освітлювачів будь-яких виробників.
Особливості Visico LS-8004-1:
- Максимальна висота: 215 см.
- Розмір у складеному стані: 79 см.
- Мінімальна висота: 82 см.
- Максимальний діаметр труби: 2.5 см
- Кількість секцій: 3
- Установлювальна різь: 1/4"
- Максимальне навантаження: 3 кг.
- Вага: 1,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Visico |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2150 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 1.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 79 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 884 ₴



