Заказ, Консультации - через Telegram, Viber, Корзину, ☎️
Все для ФОТО-ВИДЕО съемки ⭒TovarNaDom ☎️066 797 1447
+380 (66) 797-14-47
+380 (73) 797-14-47
Корзина
Отзывы о компании TovarNaDom - оборудование для ФОТО | ВИДЕО съемки студийное, блогерам, домашним студиям
Надія А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Оксана О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарне спілкування, швидка відправка.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Гарних кадрів!
Оксана
фон прикріпили і хочу сказати що при правильній схемі світла він таки може бути червоним. Дякую.
Комментарий продавца
Чудова новина! 🔥 Хай задумки здійснюються 🙂
Сергей д.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!🙂
Анатолий Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо! Вдалих кадрів!
Руслан Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
Олексій Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, та замовлення 🤝🙂
Ирина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена роботою цієї компанії! Люди відповідальні! Якщо є якісь зміни у замовленні, консультують, пропонують альтернативну заміну, а не аби що! Швидко відправили товар! Гарно запаковане, охайно складене! Видно, що люди працюють на совість! Дякую!
Комментарий продавца
Дуже дякуємо за теплий відгук! 😇 Стараємося. Ми також бажаємо таких же вдячних клієнтів як Ви! Будемо раді знову Вас бачити у нас!❤️
валерий к.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення, та відгук 🤝 🙂
Людмила П.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення, та відгук🙂
Олена Б.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Люди, що з вами не так? Відміну замовлення зробили для вашої зручності, у вечірній час неділі як тільки ви зробили замовлення, щоб у вас був час знайти необхідний для вас товар. І що робите ви? В понеділок, зранку о восьмій, ще не в робочий наш час пишете відгук що з вами не зв'язались? Не здається дивною поведінка?)
Олена
Нащо відміняти, якщо товар є? Клієнт замовляє, коли зручно, продавці теж відповідають коли зручно, в робочий час, а не відміняють замовлення. Вперше така нісенітниця, це з Вами щось не так
Дякуємо за відгук!
Гарне спілкування, швидка відправка.
Дякуємо за відгук! Гарних кадрів!
фон прикріпили і хочу сказати що при правильній схемі світла він таки може бути червоним. Дякую.
Чудова новина! 🔥 Хай задумки здійснюються 🙂
Дякуємо за відгук!🙂
Дякуємо! Вдалих кадрів!
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук, та замовлення 🤝🙂
Дуже задоволена роботою цієї компанії!
Люди відповідальні! Якщо є якісь зміни у замовленні, консультують, пропонують альтернативну заміну, а не аби що!
Швидко відправили товар! Гарно запаковане, охайно складене! Видно, що люди працюють на совість! Дякую!
Дуже дякуємо за теплий відгук! 😇 Стараємося. Ми також бажаємо таких же вдячних клієнтів як Ви! Будемо раді знову Вас бачити у нас!❤️
Дякуємо за замовлення, та відгук 🤝 🙂
Дякуємо за замовлення, та відгук🙂
Люди, що з вами не так? Відміну замовлення зробили для вашої зручності, у вечірній час неділі як тільки ви зробили замовлення, щоб у вас був час знайти необхідний для вас товар. І що робите ви? В понеділок, зранку о восьмій, ще не в робочий наш час пишете відгук що з вами не зв'язались? Не здається дивною поведінка?)
Нащо відміняти, якщо товар є? Клієнт замовляє, коли зручно, продавці теж відповідають коли зручно, в робочий час, а не відміняють замовлення. Вперше така нісенітниця, це з Вами щось не так
Товару не було) про що і сповістили.